
Mohla byste uvést několik příkladů ze své praxe, kdy Vám a pacientovi rezonance pomohla?
Příkladů by bylo spousty. Biorezonanci velmi ráda využívám i u léčby svých blízkých. Vzpomínám si na úraz svého syna, který asi v osmi letech utrpěl zlomeninu klíční kosti po pádu při fotbale, tento případ mám i rentgenologická zdokumentovaný. Biorezonancí se výrazně uspíšilo hojení zlomeniny. Zlomenina byla stará cca dva dny, ale rentgenologicky vykazovala známky hojení, jako kdyby byla deset dní stará. S výčtem spokojených pacientů bych mola pokračovat, ale byl by to hodně dlouhý seznam, vždyť biorezonanci využívám ve své praxi již více než deset let a většinou úspěšně.
Velmi oblíbenou diagnózou jsou dětské atopické ekzémy.
Pamatuji si na případ malého asi 1,5 letého batolete s generalizovaným výsevem ekzému po celém těle, který byl předtím v péči imunoalergologa, kožního lékaře a pediatra. Lokální terapie kortikoidními mastmi byla dlouhodobě neudržitelná, protože při jejím vysazení se ekzém znovu a znovu tvrdošíjně objevoval. Malý pacient byl otestován u nás a byla nasazena dietní opatření. Dle testace bylo vysazeno kravské mléko, citrusy a vejce.
U nas dítě třikrát podstoupilo terapii na BICOM optima, posilovali jsme trávicí trakt, tlusté střevo, žlučník a psychiku. Domů si rodiče odnesli bylinnou koupel a homeopatika. Během dvou měsíců dítěti zůstalo jen pár drobných flíčků v podkolenních jamkách. To byl rozhodně velký a pro rodiče dítěte zcela překvapivý úspěch.
Autoimunní zánět štítné žlázy
Další případ, který mě zaujal, dospěl k dobrému konci, to dobrého lékaře vždy nadchne. Jednalo se o čtrnáctiletou dívenku s autoimunním zánětem štítné žlázy a pozitivní rodinnou anamnézou hypofunkce štítné žlázy, kterou měla maminka i babička. Nález byl u mladé pacientky naštěstí podchycen včas, pouze ve stadiu autoimunního zánětu, ale ještě bez porušení funkce. Po pravidelné terapii BICOMEM během roku poklesly i protilátky proti štítné žláze a dívenka se těší dobrému zdraví.
Cista ve štítné žláze
Stejně tak si pamatuji na případ dalšího asi desetiletého děvčete, které mělo ve štítné žláze zjištěnou velkou cystu o velikosti asi 5 cm. Byla jí doporučena punkce, která byla provedena a hrozila operace s odnětím laloku štítné žlázy. To bylo vážné. Během našich pěti sezení se cysta zmenšila na 4 mm, takže pacientka byla operace ušetřená.
Nejsou však jen dětští pacienti.
Více jak padesátiletý pacient k nám začal docházet kvůli autoimunín hepatitidě a cholangitidě, tedy zánětu žlučových cest. Absolvoval léčbu cytostatiky a kortikoidy, ovšem stále s neuspokojenými výsledky jaterních testů, kdy hrozila jaterní cirhóza. Dochází k nám pravidelně každý měsíc na biorezonanční terapii a za rok mu jaterní testy klesly na normu, a protože je dlouhodobě stabilizovaný, jeho lékař mu dovolil klasickou medikaci kortikoidy a cytostatiky postupně vysazovat – hlavně se mu velmi zlepšila kvalita života, a dokonce se mohl navrátit zpět do zaměstnání.
Citováno z knihy: MUDr. Miroslav Pekárek, Léčení bez chemie, vydavatelství OMEN